Fotbal 2016

13. srpna se naši  hráči zúčastnili již 8. ročníku AC Cupu ve Světnově.
Bez několika opor  a v improvizované sestavě s několika novými hráči, se nám podařilo zvítězit v prvním utkání s Chlumětínem  3.2 a poté i s Radoxem  3:0. Bohužel, následovaly prohry s favoritem skupiny Novým Veselím 1:4 a nešťastná prohra 1:2 se Starými Kvéry brankou minutu před koncem. Následná prohra s týmem Křižánek v souboji o postup do čtvrtfinále pro nás znamenala konec  turnaje.

Sestava: Sedlák Zbyněk st. – Litochleb Jan, Litochleb Jaroslav, Tichý Lukáš – Sedlák Petr, Sedlák Zbyněk ml., Wasserbauer Pavel.

Naše pozornost se teď začne zaměřovat na start  Žďárské ligy malé kopané, kde se nám po třech letech podařilo postoupit zpět do druhé ligy.

 

2. liga 2016 – 2017

Cikháj – 7 výher, 4 remízy, 7 proher,25 bodů, skóre 43:46, 6. místo.

Po postupu zpátky do druhé ligy se nám hlavně díky výbornému poslednímu kolu povedlo skončit na hezkém šestém místě a předběhnout v tabulce i sousedy ze Světnova.

 

10.9.2016

Cikháj – FC Equipo            3:1

Cikháj – BKS                       0:1

V úvodním kole podzimní části po postupu do 2. ligy se nám dařilo se střídavými výsledky. V prvním zápase s vítězem loňské 3 ligy, týmem FC Equipo, nás nezlomil ani brzký inkasovaný gól ani obrovské množství neproměněných šancí a díky hattricku Ondry Kadery jsme si připsaly první výhru do tabulky. Ve druhém utkání se mužstvo BKS ukázalo jako silný soupeř, po většinu zápasu bylo lepší, opět jsme své příležitosti nevyužili a zaslouženě prohráli, od vyšší prohry nás zachránil spolehlivý Michal Šmahel v brance. Vzhledem k absenci několika důležitých hráčů jsme s prvním kolem a třemi body relativně spokojeni a věříme, že se nám nadále bude dařit minimálně stejně.

 

17. 9.

Cikháj – AC Světnov           2:2

Cikháj – Autobus club       5:3

 

24. 9.

Cikháj – Los Chiquitos      3:1

Cikháj – FC Orel                 2:2     

 

1.10.

Cikháj – FC Radox                         0:5

 

8. 10.

Cikháj – Buldok                   2:3                 

Cikháj – Křižánky                 1:1

Po polovině druhé ligy nám s vyrovnanou bilancí tří výher, tří remíz a tří proher patří se ziskem dvanácti bodů páté místo, takže se nám daří plnit předsezónní cíle o umístění v polovině tabulky, i když bodů mohlo být víc. Doufáme, že na jaře se nám bude dařit minimálně stejně, a nebudeme mít problém s udržením druhé ligy.

 

29. 4. 2017
Cikháj – FC Equipo             5:0
Cikháj – BKS                       3:6

6.5.
Cikháj – AC Světnov           2:1
Cikháj – Autobus Club       5:1

20.5.
Cikháj – Los Chiquitos       2:2
Cikháj – FC Orel                  0:1

3.6.

Cikháj – FC Radox              3:6

10.6. 
 Cikháj – Buldok                  3:2
 Cikháj – Křižánky               6:3