Běh pro hospic – 31. srpna, Nové Město na Moravě

Vážení přátelé a  příznivci Domácího hospice Vysočina,

 
srdečně vás zveme na sportovní benefiční akci Běh pro hospic, která se uskuteční v sobotu 31. srpna v Novém Městě na Moravě u přírodní koupaliště a jeho okolí. Výtěžek ze startovného využije Domácí hospic Vysočina na rozšíření svých služeb o dětskou paliativní péči a na nákup nových zdravotnických pomůcek.
 
Připraveny jsou kratší i delší trasy – dětská je rozšířena o plnění úkolů, lze ji absolvovat třeba i s kočárkem, děti se mohou účastnit na odrážedlech apod. Pro všechny účastníky bude připraveno občerstvení a malá odměna.
 
Zajištěn je také doprovodný program. Pro děti orientační běh, malování na obličej, tvoření na téma lodičky a vodní svět, skákací hrad, balonky. Dospělí účastníci mohou poměřit své síly s trojnásobnou olympijskou vítězkou Martinou Sáblíkovou, která se běhu aktivně zúčastní a po doběhnutí do cíle bude účastníkům akce k dispozici v rámci autogramiády. Ukázku trialu na kolech předvede AMK Hamry nad Sázavou. Připraveno bude občerstvení, kavárna se zákusky a míchané nápoje.
 
Více informací a možnost registrace naleznete na www.behyprohospice.cz a na FB stránkách.  
 
Těšíme se na vás!
 
Za tým Domácího hospice Vysočina
 
 

Hana Brnická